Moja Historia

Obserwój mnie na portalach społecznościowach:

Przez ponad 20 lat pracowałem dla kilku znanych, międzynarodowych korporacji. Zaczynałem jako Przedstawiciel Handlowy i powoli piąłem się w korporacyjnej drabinie kariery, obejmując coraz to poważniejsze funkcje. Budowałem i zarządzałem zespołami sprzedażowymi jako Manager Sprzedaży, negocjowałem umowy z dużymi, międzynarodowymi sieciami handlowymi jako Key Account Manager.

Jednak w pewnym momencie dostrzegłem, że to ktoś inny decyduje o moim życiu. Dostrzegłem że nie jestem w tym miejscu w którym chciałem być. Codziennie stałem w korku, żeby dojechać do pracy a potem byłem tam przez 8-10 godzin i wracałem do domu. I tak w kółko. Kiedyś miałem marzenia, miałem pewną wizję tego gdzie chcę dojść. Zorientowałem się jednak że codzienna gonitwa spowodowała, że straciłem je z oczu a nawet uznałem że są nierealne.

Michał

Wtedy poznałem ludzi, którzy pokazali mi że można inaczej. Zobaczyłem że oni żyją na własnych warunkach. Robią nie to co muszą, tylko to co chcą. Nie mają wkurzającego szefa, nikt nie musi akceptować im urlopu, nie muszą wypełniać żadnych poleceń i mają dostateczny komfort finansowy, żeby nie martwić się każdego miesiąca czy pieniędzy starczy do końca. Są po prostu wolnymi ludźmi.

dołącz do mojego zespołu

Postanowiłem że zrobię wszystko, żeby mieć moje życie dla siebie i wystartowałem w moim pierwszym biznesie w Marketingu Sieciowym. Dziś wiem że była to najlepsza decyzja jaką mogłem wtedy podjąć. Marketing Sieciowy dał mi swobodę i możliwości. Możliwości życia na własnych warunkach oraz posiadania czegoś co wcześniej wydawało mi się niemożliwe… WOLNOŚCI! Dziś mam wspaniały zespół z którym współpracuję. Pomagam innym ludziom osiągać sukcesy i realizować ich marzenia. Mam bardzo duże plany dla siebie i dla swojego zespołu i wiem że to dopiero początek tej wspaniałej przygody.